** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: Разом-Сокальський осередок ГО ::

"Разом"

Сокальський осередок Львівської обласної громадської організації

Фотоконкурс Моя природа


ЛОГО "Разом" вже не перший рік бере активну участь в громадському житті Львівщини, втілюючи в життя різноманітні проекти, в тому числі і екологічного спрямування. Нещодавно, для ще кращої роботи в напрямку екології, Громадською організацією "Разом" було створено екологічний клуб "Разом", який ініціював оголошення Всеукраїнського фотоконкурсу "Моя природа".

«Моя природа» – Всеукраїнський екологічний фотоконкурс, присвячений Всесвітньому дню навколишнього середовища, створений змінити ставлення жителів України до своєї природи, яка нажаль з кожним роком зазнає все більш руйнівного впливу зі сторони несвідомих людей. Проект направлений на позитивну зміну «русла свідомості» жителів нашої країни в бік природи, чистоти,екологічної толерантності та свідомості громадян України.

Якщо говорити про Україну загалом, то їй надзвичайно потрібен цей фотоконкурс, адже він  як найкращим чином вплине на формування екологічної культури населення та приверне  увагу громадськості до екологічних проблем України.

  Організатори конкурсу запропонували учасникам надсилати свої фотороботи по двох напрямках, - негативний вплив життєдіяльності людини на природу та найкращий пейзаж природи. У першому напрямі пропонується відобразити процеси знищення природного середовища, та зображення що вказують на загрозливі тенденції втрати всього живого і катастрофічних змін внаслідок техногенного впливу та безвідповідального людського фактору;

Якщо до першого напряму слід фотографувати негативні аспекти життя людини, то у другому,  учасники надсилатимуть роботи, що зображатимуть пейзажі які вказуватимуть на ті  цінності, які можуть бути втрачені внаслідок впливу людини на природу та які ще можна зберегти якщо переглянути своє ставлення до неї;

 
  Щодо самих умов фотоконкурсу то тут слід відмітити що він розпочався 22 квітня та  триватиме до 1 червня 2009року. Після цього, з надісланих на конкурс фотографії обиратимуться найкращі за версією журі, які будуть розміщені на фотовиставці у мистецькому об’єднанні «Дзиґа», що у м. Львові. В процесі проведення конкурсу «Моя природа» буде створено окрему номінацію приз глядацьких симпатій. Переможець глядацьких симпатій обиратиметься до 14 червня за результатами відкритого голосування на сайті ЛОГО «Разом» та відвідувачами фотовиставки.

Генеральний спонсор фотоконкурсу «Моя природа» -  магазин цифрової фототехніки «Цифровичок» приготував цінні призи для призерів конкурсу, які будуть надихати авторів на неординарні  та цікаві фотороботи, а саме за 1-ше місце – фотоапарат  Nikon S-600,  за 2-ге  місце учасник  отримає фотоапарат BenQ DC-840, та отримати  фотоапарат Ergo DC-5353, можна посівши  3-тє місце. Переможець номінації приз глядацьких симпатій зможе безкоштовно навчатися в школі фотомистецтва.

Таким чином, проект «Моя природа» покликаний звернути увагу на дві протилежні сторони медалі нашого буття. Перша стосується висвітлення  краси української природи, друга - втрат та неминучих загроз, пов'язаних з довкіллям.


Долучайтесь, тому що тільки  разом зможемо змінити Україну на краще!

 

 


RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:04, 27 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464