** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: Разом-Сокальський осередок ГО ::

"Разом"

Сокальський осередок Львівської обласної громадської організації

Великомостівський Інтелектуальний Клуб (ВІК)


Не секрет, що дозвілля учнівської молоді є, на жаль, не дуже змістовним. Тому як альтернатива пивним кіоскам і закладам «сумнівної репутації» ми вирішили покращувати інтелектуальний потенціал молоді у процесі живого спілкування у грі.  вперше у Великих Мостах, починаючи з жовтня 2008р., з ініціативи громадської організації «Разом» проведено серію інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?».

     
...
...
     

До першого чемпіонату Великомостівського інтелектуального клубу з гри «Що? Де? Коли?» було   залучено 6 команд: «Terra incognito» та «Екстримали» обидві з м. Великих Мостів, «Ерідан» від села Сілець, «Три плюс три» з села Бутини, «Доміно» представили с. Двірці і остання команда «Каравела» прибула з с. Реклинець. Місцем проведення ігор стало кафе - піцерія «Оленка». Для об’єктивної оцінки результатів гри була організована суддівська група, яку очолює Юрій Кірик – вчитель фізики Великомостівського НВК  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - ліцей». Ігри проводить ведуча – Іванісік Тетяна Іванівна – вчитель зарубіжної літератури, яка цікаво і змістовно проводить гру.

            Позитивним моментом є те, що більшість команд демонструють успішну динаміку у іграх: з кожною грою їм вдається дати більше правильних відповідей на досить складні запитання. Завдяки роботі ВІКу у регіоні посилився інтерес до книги, бажання оволодівати знаннями у найрізноманітніших сферах.

             Крім ігор, які охоплюють різноманітний спектр знань, на початку 2009р. ми ініціюємо проведення гри, яка буде наряду з іншими включати питання про життя і діяльність Степана Бандери та історії ОУН-УПА. Гра буде присвячена 100-річчю від дня народження провідника нації – Степана Бандери.

У сезоні 2008 – 2009 років команда «Terra incognito» з м.Великі Мости завоювала Кубок переможця Першого Відкритого турніру з гри  «Що?Де?Коли?» Великомостівського інтелектуального клубу, організованого Львівською обласною громадською організацією «Разом». Фінальна гра турніру відбулася 25 березня.

Підсумкова рейтингова таблиця І чемпіонату Великомостівського інтелектуального клубу з гри "Що? Де? Коли?" сезону 2008 – 2009 років має такий вигляд:

Назва Команди

Бали

Рейтинг

Місце

1.

«Terra incognito» (ВНВК«Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.- ліцей » м.Великі Мости)

73

236

I

2.

«Екстримали»    (ВНВК«ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей » м.Великі Мости)

53

177

II

3.

«Ерідан»
(ЗОШ І-ІІІ ст. с.Сілець)

49

163

III

4.

«Доміно»
 (НВК «Школа - сад»   І-ІІІ ст. с.Двірці)

48

139

IV

5.

«Каравелла»
(ЗОШ І-ІІІ ст.с.Реклинець)

29

90

V

6.

«Три + три»
(ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бутини)

17

43

VI

            На сьогоднішній момент у ВІКу – перерва, перерва перед новим та не менш захоплюючим сезоном, що візьме свій початок у вересні місяці поточного року.
 Поки що наша діяльність охоплює старших школярів. Ми відкриті для всіх, хто вважає себе ерудитом і бажає щиро поділитись своїми знаннями та досвідом з молоддю та дітьми. В наших планах не лише проведення гри «Що? Де? Коли?», а й проведення різноманітних інтелектуальних ігор для дітей молодшого та шкільного віку.

...
...
 ...
...

 


RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
02:12, 27 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464