** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: газета "Сокальщина" :: Січень 2005

 

Січень 2006 №1 (74)

У номері:
 

Колонка редактора

БИТВА ЗА УКРАЇНУ

Думай по українськи

26 березня 2006 року у парламентських виборах і виборах до органів місцевих рад візьмуть участь 45 політичних партій та блоків. Вже складено списки виборців і списки кандидатів в депутати до органів місцевого самоврядування, сформовано окружні і територіальні виборчі комісії. За даними Центральної виборчої комісії (ЦВК) в Україні зареєстровано 36 млн. 306 тис. виборців, що на 1 млн. 500 тис. виборців більше, ніж їх було зареєстровано рік тому на виборах Президента. Така велика, різниця з реєстрацією виборців порівняно з 2004 роком, пов"язана з махінаціями зі списком виборців (включення мертвих душ, багаторазове голосування одних і тих же осіб) на президентських виборах. Соціологи стверджують, що у виборах 2006 року мають намір взяти участь 70% виборців.


 
Богдан НЕЧАЙ.

ПРО БЮДЖЕТ, ДЕПУТАТСЬКУ НЕДОТОРКАНIСТЬ ТА ПОЛIТИЧНУ КРИЗУ В ДЕРЖАВI

12 січня 2006 року депутати продовжували роботу XXI сесії Сокальської районної ради. В порядку денному роботи сесії стояли питання про виконання бюджету районної ради за 2005 рік, прийняття бюджету на 2006 рік, затвердження загальнорайонних програм розвитку господарства району. Депутати розглянули також питання про депутатську недоторканість і політичну кризу в Україні.


 
 
Ганна ПАРАЦІЙ

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Місяць січень по-особливому багатий на свята, як релігійно-духовні, так і державні.  Тільки що відгомоніли різдвяні дзвіночки, як 22 січня Сокаль уже урочисто святкував День Соборності України. Незважаючи на тріскучі морози, що добряче пощипували обличчя, люди масово прямували до Народного дому.

Сцена по-святковому прикрашена вишиваним рушником і плакатом, на якому тризуб і прапор, обрамлені китицею червоної калини.


 
 
Марія КОРОЛЬ,
голова осередку НРУ,
виховник ЮН-Січі куреня ім. Сагайдачного сіл Волиці і Комарева.

РАЗОМ КОЛЯДУВАЛИ І СПІВАЛИ "МНОГАЯ ЛІТА"

Протягом трьох днів на Різдвяні свята гостили в сім'ях Комарева, Волиці і Зубкова школярі з м. Старобільська Луганської області. Їх привезла о 12 годині ночі з залізничого вокзалу Львова автобусом "Школярик" директор Волицької школи Ольга Прилепіна. Вчителі Марія Ворона, Ольга Соронь, Ганна Кус поселили гостей в домівках їхніх друзів. Наші гості провели в сім'ях за накритими дванадцятьма стравами столами надвечір'я Різдва.


 
 
Марія Петрощук-Кушпета,
політв"язень, член НРУ

ЛОЖКА ДЬОГТЮ В БОЧЦІ МЕДУ

Замовкли різдвяні дзвіночки, вгамувалася дітвора, яка радісними, мелодійними колядками звеселяла наші серця. У кожного з нас залишилися спогади від Різдвяних свят.

Ансамбль союзянок "Берегиня" і діти, які гостювали влітку на Луганщині і Донеччині, з нетерпінням очікували приїзду наших друзів, учнів зі Сходу. Сокальчани готували до зустрічі різдвяну виставу для гостей, щоб в їх пам"яті надовго залишилося перебування на Сокальщині.

Та, на жаль, не так сталося, як гадалося.


 
 
Ганна ПАРАЦІЙ
Світлини Олега СОЛОДЯКА

РІЗДВО В СОКАЛІ

Різдвяний дух оселився на наших теренах , оволодів душами людей – і всім запраглося справжнього свята. Бо не хлібом єдиним живе людина – час від часу її душа злітає до чогось високого, божественного.

 Після святої вечері сокальчани велелюдно відвідали свої храми, щоб занести до Бога молитву вдячності і попросити благословення. У церкві св. Петра і Павла відбулося урочиста різдвяна відправа за участю єпископа Сокальського Михаїла Колтуна. Після літургії наша молодь порадувала усіх присутніх мирян традиційним вертепом, який показала тут же в церкві.


 
 
Петро БАЛЬБУЗА

“НЕ БЕРУТЬ”

Сталося так, що мене раптово звалив гострий приступ виразки шлунку. Викликав швидку. Зняти болі не вдалося, але від пропозиції лягти в лікарню я відмовився. Через дві години довелося мені викликати швидку ще раз. Відвезли мене в хірургічний відділ Центральної районної лікарні. Незважаючи на те, що була третя година ночі, під свято Миколая, лікарі знаходилися на робочих місцях. Під ранок болі вдалося припинити. Лікарі вирішили лікувати мене терапевтичними методами.

На протязі двох тижнів мною опікувалися хірурги Роман Сеген, Сергій Боднарчук, медсестри Г. Влащук, Кондратюк, Піскляк, Надія, Галина, Марія. Щиро їм вдячний.

Ліки я отримував частково за власний кошт і за рахунок лікарні. Через два тижні мене перевели на лікування в гастрологію. Тут мене лікував інтелігентний медик-ветеран Богдан Городенчук зі своєю медкомандою. Дякую вам, шановні лікарі.

І насамкінець: “беруть” чи “не беруть” в лікарні. Кажу чесно, ніхто з медперсоналу навіть найменшого натяку не зробив мені про якусь винагороду.

Єдине, що залишило у мене неприємний осадок від перебування в лікарні – це те, що одна медсестра в приймальному покої обізвала мене алкоголіком. Очевидно з кимось переплутала... Не ображаюся на неї. Вся сокальська громада, сусіди знають, що я є затятим антиалкоголіком.


 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:47, 18 травня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464