** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: газета "Сокальщина" :: січень 2006

 
Січень 2006 №1(74)
 
Марія КОРОЛЬ,
голова осередку НРУ,
виховник ЮН-Січі куреня ім. Сагайдачного сіл Волиці і Комарева.

РАЗОМ КОЛЯДУВАЛИ І СПІВАЛИ "МНОГАЯ ЛІТА"


Протягом трьох днів на Різдвяні свята гостили в сім'ях Комарева, Волиці і Зубкова школярі з м. Старобільська Луганської області. Їх привезла о 12 годині ночі з залізничого вокзалу Львова автобусом "Школярик" директор Волицької школи Ольга Прилепіна. Вчителі Марія Ворона, Ольга Соронь, Ганна Кус поселили гостей в домівках їхніх друзів. Наші гості провели в сім'ях за накритими дванадцятьма стравами столами надвечір'я Різдва. Після святої вечері учні з Старобільська зі своїми керівниками Ольгою Мірошниченко і Оленою Череватою побували на святковому Богослужінні в церквах сіл Волиці, Комарева і Зубкова, відвідали військову частину у м. Великі Мости, де служить їх земляк Гогія Даур. Вони привезли землякові кутю, фрукти, солодощі й поставили для військовиків концерт.

"Такого ще не було, щоб до одного солдата здалека приїхав цілий автобус дітей-земляків з різдвяним вітанням і концертом", - сказав начальник військової частини.

Учні зі Старобільська колядками привітали директора ПАФ "Білий Стік" Олега Іванчину й отримали від нього подарунки. Зворушила до сліз усіх присутніх на зустрічі пісня "Нам треба злагоди, а зла не треба", яку виконала талановита співачка зі Старобільська Ольга Черевата.

Побували гості зі Сходу й у княжому Белзі, Львівському оперному театрі, біля пам'ятника Т. Шевченку у Львові, разом з львів'янами колядували і співали "Многая літа".

Екскурсію по Львову для гостей зі Старобільська проводив народний депутат, голова Львівської ОО НРУ Ярослав Кендзьор.

Гості з Луганщини мали зустріч з головою Сокальської райдержадміністрації Олегом Солодяком, слухали в Сокальському Народному домі гала-концерт учнівських колективів шкіл району, а в Комарівському Народному домі з великим захопленням дивилися Різдвяно дійство, підготовлене вчителькою Галиною Антонюк.

Додому в Старобільщину наші друзі повезли якнайкращі враження, подаровані книги і вишивки.


 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:43, 23 серпня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464