** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: газета "Сокальщина"

 

квітень 2005 №4(66)

Інтерв’ю з головою Сокальської РО партії “Батьківщина” Тадеєм Маркевичем

Розвінчуємо дискредитованих посадовців і готуємося до виборів


- Пане Маркевич, чим зараз займаються члени вашої організації? Адже до наступних виборів залишилось ще досить багато часу.

- Ми вже повним ходом займаємось підготовкою до наступних виборів. Хочемо надолужити прогаяне. Адже на минулих виборах до органів місцевої влади ми не зуміли провести жодного нашого кандидата і зараз гостро це відчуваємо, не маючи змоги впливати на процеси в міській та районній радах.

Цю підготовку ми проводимо по двох напрямах. З одного боку ми посилено залучаємо в нашу партію авторитетних людей, які на наступних виборах очолять наші партійні списки. Можемо похвалитися. Ми вже маємо в своїх рядах депутата обласної ради Гайдучка Романа Михайловича та кілька депутатів районної ради, які незабаром сформують депутатську фракцію “Батьківщини” в районній раді. Останнім часом ідуть до нас підприємці і молодь. Так, на днях відбулись установчі збори, на яких створена організація “Батьківщина молода”. Недалеко і той час, коли на території кожної сільради ми будемо мати первинну організацію партії “Батьківщина”. Це - один напрямок роботи.

А інший - полягає в тому, що ми вже зараз розвінчуємо діяльність теперішніх голів районної та міської рад Войтовича І.І. і Савчука П.М. Вони хоч і непогані люди, а п. Савчук, кажуть, ще й добрий господарник, але не витримали випробування владою і повинні нести відповідальність за повний розвал переробної та будівельної промисловості в місті та районі, за те, що район фактично перетворився на сировинний придаток для виробників із сусідніх районів Волині і Львівщини. Вони без опору прийняли правила гри, нав’язані кримінально-олігархічним режимом, забувши, що вони призначені не Кучмою, а обрані громадою і повинні відстоювати її інтереси. Ми не пропустимо жодного промаху в їх роботі. Мешканці Сокальщини, я думаю, це оцінять.

- А ваше звернення в правоохоронні органи - це теж один з методів розвінчування посадовців?

- Ми на це пішли тому, що на певному етапі зрозуміли: казочку про “найкращий район в області” спроможна зруйнувати тільки шокова терапія. Без цього була б неможливою заміна кадрів, які погрузли у корупції і зловживаннях. Бо для чого ж, скажіть, міняти кадри в такому “передовому” районі.

Правда, справа з заміною дискредитованих посадовців і зараз не може зрушити з місця. Мабуть, “шоку” було недостатньо або спрацьовує кругова порука серед тих, хто сповідує специфічні “життєві цінності”. Але в такому разі потрібно проявити більше волі і характеру керівництву нової райдержадміністрації, бо люди чекають і вже починають втрачати терпіння і віру на зміни в органах державної влади району.

- Скажіть, чи є якась реакція на ваші звернення від правоохоронних органів?

- Ми вже маємо відповіді з багатьох державних інстанцій. Нас поінформовано, що призупинено виділення ділянок під забудову на вулиці Курбаса в Сокалі, заборонено будівництво в рекреаційній зоні урочища Валівка, а до порушників, які вели будівництво без дозволу, будуть вжиті заходи, передбачені законом. Порушені і розслідуються дві кримінальні справи №168-0143 та №168-0131.

А взагалі, розмови з правоохоронцями залишають важкий осадок. Ці люди, з мізерними зарплатами майже без фінансування і належного технічного забезпечення, вимушені виводити на чисту воду тих, хто має достатньо коштів для юридичного та адміністративного прикриття своїх махінацій. Та ще правова база в останні роки прийнята така, що сприяє злодіям і аферистам всіх мастей. Таку важку спадщину залишила нам попередня кримінальна влада.

На мій погляд, зараз більша надія на порядних і небайдужих людей в трудових колективах, які, об’єднавшись, скажуть своїм корупціонерам: “Досить! Ідіть геть!” Так, наприклад, як це зробили в Сокальській центральній районній лікарні.

- На який результат ви розраховуєте на наступних виборах?

- На це питання відповісти трудно, по-перше, тому, що ми ще не знаємо, в якому форматі піде на вибори наша партія. По-друге, багато буде залежати від застосування адмінресурсу і фальшування виборів. На минулих виборах до місцевих органів влади фальшування було просто жахливим. Ми звертались до суду, але який в той час був суд - вам добре відомо.

Що стосується наших прогнозів, то, як орієнтир, ми можемо взяти показники голосування за партійними списками на минулих виборах. Тоді “Батьківщина” на виборах до Верховної Ради здобула 22% голосів виборців в Сокалі і біля 16% - в районі.

Думаю, що партія “Батьківщина” спроможна здобути на Сокальщині 25% голосів виборців.


 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
02:27, 23 серпня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464