** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: газета "Сокальщина"

 

Вересень -Жовтень 2005 №9(71)

Богдан НЕЧАЙ

АЛЬТЕРНАТИВИ ЄДНАННЮ ДЕМОКРАТИЧНИХ ПАРТІЙ НЕМАЄ


25 вересня 2005 року відбулася Велика Рада Сокальської районної організації Народного Руху України. На Раді були присутні члени Проводу, голови осередків РО НРУ, запрошені гості: голова Сокальського МО Союзу українок Надія Хрущ, голова РО "Народний Союз Наша Україна" Василь Дністрянський, голова РО Конгресу української інтелігенції Станіслав Дасюк.

Після виконання гімну України за традицією заступник голови РО НРУ Василь Козира вручив партійні квитки новим членам Руху Марії Поліщук, Валентині Скибінській, Володимиру Кіпеню і зачитав лист-вітання Президента України Віктора Ющенка з нагоди 16-ої річниці створення НРУ.

На розгляд Ради було винесене питання "Про підготовку до виборів депутатів у Верховну Раду України та до органів місцевого самоврядування". У своєму виступі заступник голови РО НРУ Василь Козира наголосив, що підготовка до виборів 2006 року вже розпочалася: органи влади складають списки виборців. А осередки Руху на своїх зборах повинні визначитися з кандидатурами кандидатів в депутати та голів міських і сільських рад, кандидатів в депутати районної та обласної ради. Згідно нового виборчого Закону вибори депутатів ВРУ, районної та обласної рад проводяться за пропорційною системою, тобто за партійними списками.

Він нагадав членам Ради, що списки кандидатів в депутати до районної ради затверджують делегати на районній конференції НРУ рейтинговим голосуванням, а прізвища кандидатів в депутати обласної ради районна конференція рекомендує на затвердження Львівській КО НРУ.

За словами В. Козири на вибори депутатів до ВРУ та органів місцевого самоврядування потрібно йти в блоці з демократичними партіями і громадськими організаціями, які входили у 2002 році у виборчий блок В. Ющенка "Наша Україна". І в першу чергу нам слід блокуватися з новоствореною партією "Народний Союз "Наша Україна", УНП, демократичними громадськими організаціями району. Необхідно провести переговори з національно-демократичними партіями і громадськими організаціями району з метою створення єдиного виборчого штабу блоку, узгодити список кандидатів в депутати до органів місцевого самоврядування (обласної, районної, міських і сільських рад, голів рад), визначити квоти партій у виборчих списках. Для фінансування виборчої кампанії В. Козира запропонував встановити місячну сплату членських внесків в розмірі 1 грн. для пенсіонерів, 5 грн. - для працюючих членів Руху. Необхідно підготувати Програму Сокальської РО НРУ на вибори 2006 року.

Голова Сокальської РО НРУ Олег Солодяк відзначив, що національно-патріотичні сили Сокальщини повинні об'єднатися в блок "Наша Україна" і висунути єдиних кандидатів на виборах до органів місцевого самоврядування та йти одним фронтом на парламентські вибори. Альтернативи єднанню демократичних партій немає. Це наш шлях до перемоги.

На Раді виступили члени Проводу Василь Бойко, Богдан Нечай, Володимир Полянчук, Марія Петрощук, Ярослав Кравченко, голова Белзького осередку Руху Петро Мостовий, член НРУ Валентина Скибінська. Вони підтримали пропозицію Проводу РО НРУ йти на вибори 2006 року в блоці з національно-демократичними партіями, які в 2002 і 2004 році входили в блок В. Ющенка "Наша Україна". "З соціалістами, комуністами і партіями, які на попередніх парламентських виборах об'єднувалися у кучмівський блок "За єдину Україну", нам не по дорозі", - заявили виступаючі.

Ідею створення єдиного виборчого блоку "Наша Україна" з партій і громадських організацій Сокальщини підтримали голова РО НСНУ Василь Дністрянський, голова РО КУІ Станіслав Дасюк. Василь Дністрянський сказав коротко: "На виборах ми будемо разом з вами".

Велика Рада Сокальської РО НРУ ухвалила зобов'язати Провід РО НРУ:
- Провести переговори з керівниками національно-патріотичних партій і громадських організацій району з метою створення єдиного виборчого блоку "Наша Україна", єдиного виконавчого комітету і штабу майбутнього виборчого блоку 2006 року.

- Підготувати виборчу Програму Сокальської РО НРУ.
- Скласти до 1 листопада 2005 року списки потенційних кандидатів в депутати, голів міських і сільських рад, кандидатів в депутати Сокальської районної ради, членів дільничих і територіальних виборчих комісій, спотерігачів.

На завершенні роботи Ради голова Сокальської РО НРУ Олег Солодяк привітав ветеранів Руху Степана Баранюка, Ярослава Кавузу, Софію Коляду з ювілеєм і вручив їм грамоти та подарунки, а союзянки з ансамблю "Берегиня" заспівали ювілярам "Многая літа".

Рада закінчила свою роботу співом гімну сокальських рухівців "Долаєм лютих ворогів".


 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:54, 20 жовтня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464